Leave Confirm (1.1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: About
te: గురించి
