Leave Confirm (1.1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: About
ne: बारेमा
