Leave Confirm (1.1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: About
hi: के बारे में
