Legal (2.0.0) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Confirm
fa: تایید

en: Language
fa: زبان

en: Version
fa: نسخه

en: Login
fa: ورود

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Changes
fa: تغییرات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: New window
fa: پنجره جدید

en: Desc
fa: نزولی

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: English
fa: انگلیسی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Revision
fa: نسخه

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Language code
fa: کد زبان

en: Offset
fa: جابجایی

en: Registration
fa: عضویت

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
fa: شما هم اکنون از پیوند یکبار مصرف ورود استفاده نموده اید. از این پس دیگر نیازی به استفاده از این لینک برای ورود ندارید. لطفا گذرواژه خود را تغییر دهید.

en: Terms of use
fa: توافق‌نامه

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
