Legal (2.0.0) - en to hi translation catalogue (32 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Language
hi: भाषा

en: Version
hi: संस्करण

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Format
hi: प्रारूप

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Languages
hi: भाषायें

en: Revision
hi: संशोधन

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: UUID
hi: युयुआइङी
