Legal (3.0.2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Language
az: Dil

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Sort by
az: Sırala

en: English
az: İngilis

en: Languages
az: Dillər

en: Revision
az: Reviziya

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
