Legal (3.0.2) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Language
cs: Jazyk

en: Version
cs: Verze

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Changes
cs: Změny

en: Preview
cs: Náhled

en: Format
cs: Formát

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: English
cs: Anglicky

en: Languages
cs: Jazyky

en: Revision
cs: Revize

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
