Legal (3.0.2) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Language
mr: भाषा

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Legal
mr: कायदेशीर

en: Display Terms and Conditions statement on the registration page.
mr: नोंदणी अर्जावर नियम आणि अटी दाखवा

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: Terms and Conditions of Use
mr: वापरायच्या नियम आणि अटी

en: Terms & Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
mr: वापरायच्या नियम आणि अटी <strong> स्वीकारा</strong>

en: Your Terms & Conditions
mr: तुमच्या नियम आणि अटी

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Changes
mr: बदल

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Terms & Conditions have been saved.
mr: नियम आणि अटी संरक्षीत केल्या

en: Changes List
mr: बदलाची यादी

en: Changes to the Terms & Conditions since last accepted:
mr: नियम आणि अटी मधील बदल शेवटचे स्वीकारल्या पासून

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: English
mr: इंग्लीश

en: Languages
mr: भाषा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
