Legal (3.0.3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Language
hy: Լեզու

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: English
hy: Անգլերեն

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
