Legal (3.0.3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Language
eo: Lingvo

en: Version
eo: Versio

en: Date
eo: Dato

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: English
eo: Angla

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Revision
eo: Revizio

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
