Legal (4.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་སྤྱད་ཟིན་པས། བསྐྱར་དུ་སྦྲེལ་ཐག་འདི་བརྒྱུད་ནས་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་དགོས། དེ་ལས་ཁྱེད་ཀྱིས་གསང་གྲངས་དེ་སྒྱུར་རོགས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
