Legal (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Language
lt: Kalba

en: Version
lt: Versija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Date
lt: Data

en: Display Terms and Conditions statement on the registration page.
lt: Rodyti Svetainės naudojimo taisyles registravimosi puslapyje.

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: Terms and Conditions of Use
lt: Taisyklės ir Naudojimosi Sąlygos

en: Terms & Conditions
lt: Terminai ir Sąlygos

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
lt: <strong>Sutinku</strong> su Naudojimosi Taisyklėmis ir Sąlygomis

en: Your Terms & Conditions
lt: Terminai ir sąlygos Jums

en: Display Style
lt: Rodymo stilius

en: Scroll Box
lt: Teksto dėžutė

en: Scroll Box (CSS)
lt: Teksto dėžutė (CSS)

en: HTML Text
lt: HTML tekstas

en: Additional Checkboxes
lt: Papildomi pasirenkami langeliai

en: Each field will be shown as a checkbox which the user must tick to register.
lt: Kiekvienas laukelis bus rodomas kaip žymimas langelis kurį narys privalo pasirinkti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Explain Changes
lt: Pakeitimų paaiškinimai

en: Explain what changes were made to the T&C since the last version. This will only be shown to users who accepted a previous version. Each line will automatically be shown as a bullet point.
lt: Paaiškinkite kas pasikeitė Taisyklėse. Tai bus rodoma tik tiems nariams kurie sutiko su ankstesne taisyklių versija. Kiekviena eilutė automatiškai bus rodoma kai sąrašo punktas.

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Terms & Conditions have been saved.
lt: Terminai ir naudojimosi Sąlygos yra išsaugotos

en: User ID cannot be identified.
lt: Nario ID negalima nustatyti.

en: Changes List
lt: Pakeitimų sąrašas

en: Changes to the Terms & Conditions since last accepted:
lt: Taisyklių pakeitimai:

en: Format
lt: Formatas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: English
lt: Anglų

en: Accepted
lt: Priimti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Revision
lt: Versija

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Page Link
lt: Puslapio Nuoroda

en: %name accepted T&C version %tc_id.
lt: %name sutiko su sąlygom, versija %tc_id.

en: Registration
lt: Registracija

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote  vienkartine prisijungimo nuoroda. Daugiau nebereikia naudotis šia nuorodą. Prašom pasikeisti savo slaptažodį.

en: <strong>Accept</strong> <a href="@terms">Terms & Conditions</a> of Use
lt: <strong>Sutinku</strong> su Naudojimosi <a href="@terms">Taisyklėmis ir Sąlygomis</a>
