Legal (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
