Legal (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Language
sl: Jezik

en: Login
sl: Prijava

en: Date
sl: Datum

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Format
sl: Oblika

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: English
sl: Angleščina

en: Languages
sl: Jeziki

en: Revision
sl: različice

en: Language code
sl: Koda jezika
