Legal (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Version
am: ሥሪት

en: Date
am: ቀን

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
