Legal (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
