Legal (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Version
ne: संस्करण

en: Date
ne: मिति

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Revision
ne: संशोधन

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
