Legal (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Language
bs: Jezik

en: Version
bs: Verzija

en: Date
bs: Datum

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: English
bs: Engleski

en: Languages
bs: Jezici

en: Revision
bs: Revizije
