Legal (8.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
