Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: Fields
ar: الحقول

en: field
ar: حقل
