Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: Fields
da: Felter

en: field
da: felt
