Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Fields
eu: Eremuak

en: field
eu: eremua
