Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Add
id: Tambah

en: Fields
id: Bidang isian

en: field
id: Bidang
