Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: Add
it: Aggiungi

en: Fields
it: Campi

en: field
it: campo
