Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add
tr: Ekle

en: Fields
tr: Alanlar

en: field
tr: alan
