Lesser Forms (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Fields
az: Sahələr

en: field
az: sahə
