Lesser Forms (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: field
bo: གནས་ཁོངས
