Lesser Forms (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Add
ca: Afegeix

en: Fields
ca: Camps

en: field
ca: camp

en: Applies to
ca: S'aplica a
