Lesser Forms (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Add
fr: Ajouter

en: Fields
fr: Champs

en: field
fr: champ

en: Applies to
fr: S'applique à
