Lesser Forms (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Fields
hu: Mezők

en: field
hu: mező

en: Applies to
hu: Legyen alkalmazva
