Lesser Forms (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Add
is: Bæta við

en: Fields
is: Svæði

en: field
is: svæði
