Lesser Forms (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add
lv: Pievienot

en: Fields
lv: Lauki

en: field
lv: lauks
