Lesser Forms (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Add
ro: Adaugă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: field
ro: câmp
