Lesser Forms (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Add
sk: Pridať

en: Fields
sk: Polia

en: field
sk: pole

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na
