Lesser Forms (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Add
bs: Dodaj

en: Fields
bs: Polja

en: field
bs: polje
