Lesser Forms (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Fields
de: Felder

en: field
de: Feld

en: Applies to
de: Bezieht sich auf
