Lesser Forms (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Add
es: Agregar

en: Fields
es: Campos

en: field
es: campo

en: Applies to
es: Se aplica a
