Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: field
lt: laukelis

en: Applies to
lt: Taikoma
