Lesser Forms (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Add
pl: Dodaj

en: Fields
pl: Pola

en: field
pl: pole
