Lesser Forms (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Add
ru: Добавить

en: Fields
ru: Поля

en: field
ru: поле

en: Applies to
ru: Применить к
