Lesser Forms (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Add
sv: Lägg till

en: Fields
sv: Fält

en: field
sv: fält
