Lesser Forms (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add
uk: Додати

en: Fields
uk: Поля

en: field
uk: поле

en: Applies to
uk: Застосовується до
