Lesser Forms (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Add
vi: Thêm

en: Fields
vi: Các trường

en: field
vi: trường
