Library Guide Management System (10.1.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Block
et: Plokk

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Position
et: Asukoht

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: New
et: Uus

en: Apply
et: Rakenda

en: Item Title
et: Toote pealkiri

en: Asc
et: Kasvav

en: Hide description
et: Peida kirjeldus
