Library Guide Management System (10.1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Block
eu: Blokea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Position
eu: Kokapena

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: New
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
