Library Guide Management System (10.1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
