Library Guide Management System (10.1.0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Block
pl: Blok

en: Custom
pl: Własne

en: Location
pl: Położenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Position
pl: Pozycja

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: New
pl: Nowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Hide description
pl: Ukryj opis
