Library Guide Management System (10.1.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Block
fa: قالبک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: ,
fa: ،

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: print
fa: چاپ

en: Position
fa: موقعیت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Hide description
fa: اخفای توضیحات
