Library Guide Management System (10.1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre
