Library Guide Management System (10.1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja
